Home » Denní horoskop na čtvrtek 15. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Denní horoskop na čtvrtek 15. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Láska, zdraví, podnikání, finance… Přečtěte si astrologickou předpověď pro své hvězdné znamení v tomto denním horoskopu a zjistěte, jak se bude vyvíjet váš den ve čtvrtek 15. prosince 2022.

Beran

Berani budou dnes živí, energičtí a velmi společenští. V profesních záležitostech bude tento den plodný a na dohled je malý úspěch.

Taurus

Dnes se budete těšit dobrému zdraví. Budete si však muset dávat pozor na své rozčilení a výbušnost, protože hrozí, že budete reagovat nevhodným způsobem. V práci vám k dosažení cílů pomůže jen odvážný duch.

Gemini

Výjimečný šarm Blíženců dnes vystoupí do popředí, což jim pomůže svést své choutky. V podnikání se ráno dobře zorganizujte, abyste splnili více úkolů a překvapili svého šéfa.

Rakovina

Lhaní vás v očích okolí učiní nedůvěryhodnými, protože pravda stejně vyjde najevo. Tak to neriskujte! V práci pravidelně řešte nedorozumění a konflikty, abyste nepodporovali touhu po pomstě.

Leo

Co se týče osobních záležitostí, je pravděpodobné, že vzhledem k dnešním událostem ztratí Lvi důvěru k někomu blízkému. Nesnažte se utéct před pravdou. V podnikání se vám někdo pokusí zhatit plány. Musíte mít plán B!

Panna

Dnes bude vaše zdraví bezchybné a budete mít dobrou náladu. V práci budete mít příležitost setkat se s vlivnou osobou, která by mohla zlepšit vaši kariéru. Představte se v tom nejlepším světle!

Váhy

V práci budou Váhy předmětem pomluv. Těmto lidem byste se měli vyhýbat a popírat pomluvy, pokud se k vám donesou. V lásce není čas na vážná prohlášení.

Štír

Tento den je vhodný k tomu, abyste si promluvili o financích a požádali šéfa o zvýšení platu. V lásce si nesmíte zahrávat s city druhých lidí, protože by se vám to mohlo vymstít. Buďte upřímní, pokud ho/ji už nemáte rádi!

Střelec

Střelci by se měli vyhýbat rozhovorům se svými šéfy, protože riskují, že před kolegy zneváží jejich názory. V soukromém životě nezapomínejte udržovat vztahy se svými blízkými, protože je budete vždy potřebovat.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Poznání světa (@poznanisveta)

Kozoroh

Konečně budete moci zapomenout na staré hádky, minulé neúspěchy a lidi, kteří už ve vašem životě nejsou. Budete se soustředit na krásné dny, které strávíte se svými blízkými. V práci se budete muset co nejdříve rozhodnout o své kariéře. Řiďte se svou intuicí!

Vodnář

V práci konečně dojde ke změnám, na které jste čekali. Vaše finanční a profesní situace se výrazně zlepší. V soukromí by někdo mohl využít vaší citlivosti, aby vás přiměl udělat něco, co nechcete.

Ryby

Zamyslete se dnes trochu nad péčí o rodinné záležitosti. V práci se naučte vyjadřovat své názory a potřeby, jinak riskujete frustraci. Pokud jde o zdraví, dbejte na to, abyste jedli nízkotučné potraviny.

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.