Home » Duben 2023 bude pro tato 3 astrologická znamení NEUVĚŘITELNÝ.

Duben 2023 bude pro tato 3 astrologická znamení NEUVĚŘITELNÝ.

Březen 2023 se loučí a ne bez čestného titulu, protože byl dosud astrologicky nejvýznamnějším měsícem roku. Duben je však již tady a má v rukou několik astrologických událostí, které způsobí velký poprask! Zde vám vysvětlíme, co se bude dít na obloze během nadcházejícího měsíce a která 3 astrologická znamení z toho budou mít největší užitek! To vše a ještě více se dozvíte zde!

Astro: jak se bude vyvíjet duben 2023 z astrologického hlediska?

Duben 2023 nebude z astrologického hlediska klidným měsícem. Na odpočinek své vesmírné duše však budete mít jiné měsíce, protože nebe se vás neptá, kdy má jednat, aby způsobilo revoluci ve vašem životě!
Zaprvé, nadcházející měsíc bude 21. dubna 2023 ve znamení návratu retrográdního Merkura, který slibuje vnést do našich životů další malou dávku nepochopení. Na druhou stranu otevře období zatmění v tomto roce zatměním Slunce během novoluní v Beranu ve čtvrtek 20. dubna. Intenzita tedy bude od nynějška nepřetržitě stoupat! Jste připraveni?

Horoskop: Která znamení zvěrokruhu budou v dubnu 2023 na vrcholu sil?

Tři znamení zvěrokruhu budou příčinou žárlivosti ve zvěrokruhu, protože jim hvězdy budou žehnat. V dubnu 2023 budou mít velkou šanci, že se jim vše vydaří. Chcete vědět, zda to vaše patří mezi šťastná znamení?

Beran

Ve vašem souhvězdí je už dobrý měsíc rušno, a to proto, že se k vám v poslední době přesouvá Jupiter a křižuje všechny hvězdy, které vaším znamením procházejí. Dobrou zprávou je, že 11. duben, nejšťastnější den roku 2023, prospěje všem znamením zvěrokruhu, ale především vám! Proč? Nezapomínejme, že tato konjunkce Slunce a Jupitera se nachází ve vaší astrální zóně, takže očekávejte, že se ve vašem životě budou dít mimořádné věci!

Býk

Vaše astrologické období začíná 20. dubna 2023, a to je pro vás důvod k mimořádné radosti. Bude vás provázet kosmická energie, a aby toho nebylo málo, stane se tak ve stejnou dobu jako novoluní v Beranu a doprovodné zatmění Slunce. Očekávejte, že všechny tyto okamžiky budete prožívat s velkým štěstím, protože šťastná událost bude klepat na vaše dveře. Buďte připraveni!

Ryby

Planeta Saturn ve vašem znamení bude 20. dubna 2023 v pozitivním aspektu k novoluní v Beranu. To znamená, že vám na dveře zaklepe nečekaná finanční událost. Hojnost bude tento měsíc na dosah ruky a vy si budete užívat luxusu, který vám život nabízí. Využijte své smysly, abyste si všeho toho štěstí vážili. Váš planetární vládce Neptun, příznivě spojený s Plutem, vám pomůže tuto novou sílu moudře využít!

V dubnu 2023 vstoupí do našich životů nejšťastnější den v roce.

V tento den se setkají dvě nejjasnější hvězdy galaxie na stejném stupni ve stejném souhvězdí Berana. O tomto aspektu je známo, že přináší štěstí, ale také rozšiřuje naše vědomí. Proto 11. dubna 2023, kdy k této vzácné konjunkci dochází, buďte pozorní a ostražití. V tento den nezapomeňte doprovodit blahodárnou energii planet tím, že se budete věnovat činnosti, která vás baví a která povznáší vaši mysl, duši i tělo, a buďte připraveni přijmout štěstí.

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.