Home » Extrémní vizuální hádanka: Jen dobrý pozorovatel dokáže identifikovat nejkratší basketbalové sítě na tomto snímku!

Extrémní vizuální hádanka: Jen dobrý pozorovatel dokáže identifikovat nejkratší basketbalové sítě na tomto snímku!

Věděli jste, že vizuální výzvy nejsou jen pro zábavu nebo na zabití času?

Kromě toho, že vás tyto mozkové a vizuální testy pobaví, umožňují trénovat aktivitu mozku, posilovat soustředění, rozvíjet zrakovou ostrost, zlepšovat paměť a mnoho dalších přínosů pro vaši mysl.

To všechno jsou výhody, které vám přinese následující vizuální hlavolam. Troufnete si ji vyřešit?

Vizuální test: „Dokážete najít 3 basketbalové koše s nejkratšími síťkami?

K vyřešení vizuální hádanky, kterou vám dnes předkládáme, budete muset být velmi rychlí, ale především budete muset být výborní pozorovatelé. V tomto úkolu uspějí pouze ti, kteří si dokáží všímat detailů a rychle analyzovat obrázek. Myslíte si, že na to máte?

Níže máte barevný obrázek desítek basketbalových košů. Na první pohled vypadají koše stejně, ale tři z nich vyčnívají. Vaším úkolem je tyto tři koše identifikovat a najít. Poznáte je podle toho, že jejich síť je kratší než u všech ostatních.

© Pleon-impact

 

Musíte je najít za pouhých 25 sekund. Vezměte si stopky a začněte je hledat za 3, 2, 1! Je to jen na vás!

IQ test: řešení

Jak dlouho vám trvalo najít 3 nejkratší basketbalové koše? Podařilo se vám je najít za méně než 25 sekund, nebo vám to trvalo déle?

Pokud jste to zvládli v čase, znamená to, že máte dynamickou a hbitou mysl a bystrý zrak, který vám umožnil přehlédnout matoucí tvary a barvy na daném obrázku.

Pokud jste je nenašli, řešení najdete níže. Především se nenechte odradit. Měli byste vědět, že tato vizuální hádanka vyžadovala určitou úroveň a že vždy můžete trénovat, abyste této úrovně dosáhli. Proto vám doporučujeme, abyste si udrželi motivaci k opakování a zlepšili své vizuální a kognitivní schopnosti pomocí našich různých IQ testů a vizuálních výzev.

Řešení

Najděte na obrázku níže 3 koše s nejkratšími sítěmi v této sadě. První je ve druhé řadě, druhý je v páté řadě a poslední je v šesté řadě.

© Pleon-impact

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.