Home » IQ test: Kde je jediná chyba? 95 % lidí v této vizuální soutěži neuspělo.

IQ test: Kde je jediná chyba? 95 % lidí v této vizuální soutěži neuspělo.

Díky COVID-19 hledají tisíce lidí na sociálních sítích ty nejzajímavější a nejsložitější vizuální výzvy na Facebooku. Proto vám předkládáme výzvu, kterou úspěšně splnilo pouze 5 % uživatelů. Hodně štěstí!

Jste připraveni ukázat svou vizuální obratnost? V novém testu uvidíte ženu, která se s pomocí hasiče snaží dostat kočku ze stromu, ale je tu jedna chyba, kterou se podařilo odhalit jen málokomu. Všimli jste si toho někdy? Dokažte, že jste lepší než ostatní.

Vizuální výzva: Najdete jednu chybu?

Dokažte, že jste nejlepší, a vyřešte nejtěžší vizuální úkoly tím, že se pokusíte najít jednu chybu v časovém limitu 7 sekund – můžete začít za 3, 2, 1!
Najděte chybu v této vizuální výzvě

Pokud jste se dostali až k této části příspěvku, možná patříte do skupiny lidí, kteří nestihli vše v časovém limitu. Nebojte se, předložíme vám vyřešený případ.

Odpověď: Chyba je ve starší paní, která stoupá po schodech. Důvod? Dáma dělá práci, kterou by měl dělat hasič.

Jsme mladá média a potřebujeme vaši pomoc. Podpořte nás sdílením tohoto článku na svých sociálních sítích, pomůžete tím našemu malému týmu nadšenců.

 

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.