Home » IQ test: Máte 60 sekund na to, abyste našli prvky ukryté na tomto obrázku!

IQ test: Máte 60 sekund na to, abyste našli prvky ukryté na tomto obrázku!

Na této pouti vzhůru nohama musíte hledat skryté předměty a zvířata.

Věděli jste, že podle jedné studie strávíme hledáním ztracených předmětů, jako jsou klíče, dálkové ovladače nebo zapalovače, v průměru téměř dva měsíce svého života? Údaj, který může mnoho lidí přivést do rozpaků.

V dnešním testu máte 60 sekund na to, abyste na tomto obrázku našli různé předměty, ale také zvířata.

© Pleon-impact

 

Jak najdete všechny skryté předměty?

Pokud hledáte zábavnou aktivitu, která vám zároveň pomůže zlepšit ostrost zraku, vyzkoušejte tento pozorovací test.

Předměty ukryté na tomto obrázku jsou umístěny na nepravděpodobných místech, kde je obtížné je spatřit. Díky této obtížnosti je hra ještě zajímavější a může ji hrát každý.

Abyste tento test zvládli, je důležité se soustředit a věnovat čas zkoumání každé oblasti obrázku. Pro začátek si na chvíli prohlédněte obrázek jako celek, abyste lépe pochopili, s čím máte tu čest.

Upozorňujeme, že tento test by měl být dokončen za méně než 60 sekund a ne déle. Pokud projdete v časovém limitu, může to znamenat několik důležitých bodů, které si můžete přečíst na konci testu.

Kde se nacházejí skryté prvky?

Pokud se vám podařilo najít všechny skryté prvky na tomto obrázku, gratulujeme vám! Svědčí to o tom, že máte dobré pozorovací schopnosti a dobře vyvinutou zrakovou ostrost.

Hry, jako je tato, jsou totiž navrženy tak, aby stimulovaly váš mozek a zrak a nutily vás soustředit se na často nepatrné detaily.

Na obrázku jsou zřetelně vidět předměty a zvířata. Stačí jen otevřít obě oči, aniž byste ztratili ostrost. V závislosti na počtu nalezených prvků je možné vyhodnotit vaši koncentraci a ostrost zraku.

Řešení

Chcete-li zjistit, kde se skrývaly předměty, nabízíme vám odpověď v obrázcích. Pokud se vám nepodařilo předměty najít, vyhodnotíme vás.

© Pleon-impact

 

Pokud se vám podařilo najít jen polovinu skrytých předmětů, nenechte se odradit! Tato výzva má především pomoci rozvíjet vaše vizuální schopnosti a soustředění.

Pokud se vám podařilo najít všechny předměty, gratulujeme! Svědčí to o silné zrakové ostrosti a schopnosti postřehnout detaily.

Pokud jste našli většinu předmětů, ale několik vám jich chybí, jste na dobré cestě stát se expertem na vizuální vnímání.

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.