Home » IQ test: Máte 7 sekund na to, abyste našli jednu chybu v této soutěži, 99 % lidí neuspělo.

IQ test: Máte 7 sekund na to, abyste našli jednu chybu v této soutěži, 99 % lidí neuspělo.

Obsah

Nejoblíbenější vizuální výzvy najdete zde na webu. Proto představujeme nové virové cvičení, které mezi účastníky vyvolává vlny zájmu. Proč? Říká se, že chybu vidí jen ti nejlepší. Odvážíte se to zkusit? Uvidíme, zda jste tak dobří, jak si myslíte.

V této nové soutěži uvidíte rodinu, která slaví Den díkůvzdání, ale je tu jedna chyba, které si na první pohled málokdo všiml. Budete jedním z nich? Přečtěte si, co se dozvíte.

Vizuální výzva: Najdete jednu chybu?

Pak zkuste najít jednu chybu do 7 sekund. Jste připraveni? Musíte se vyhnout rozptýlení a sledovat každý detail, abyste nepotřebovali druhou šanci. Zvládnete to? Máme pochybnosti, ale věříme ve váš potenciál.
Pokud odpověď nezískáte v časovém limitu, přátelé z Diario Líbero vám dají další 3 sekundy navíc, abyste se zlepšili v řešení konfliktů.

Najděte chybu v této vizuální úloze

Odpověď: Den díkůvzdání se slaví v listopadu, nikoli 25. října, jak je uvedeno v rodinném kalendáři v jejich jídelně. Bylo to složité?

 

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.