Home » IQ test: Najdete 12 skrytých zvířat? Máte 10 vteřin na to, abyste zpochybnili svou vizi

IQ test: Najdete 12 skrytých zvířat? Máte 10 vteřin na to, abyste zpochybnili svou vizi

Obsah

Vizuální kvízy se na internetu staly velkou atrakcí, a proč? Díky své zábavné dynamice totiž umožňují uživatelům otestovat každý ze smyslů během několika málo sekund. Dnešní vizuální výzva „ochromila“ sociální sítě. Zvládnete to?

Najděte 12 skrytých zvířat

Následující obrázek obletěl kyberprostor, protože jen málo uživatelů ho dokázalo vyřešit ve stanoveném čase: pouhých 10 sekund! Možná se to nezdá, ale nejbystřejší mozky ji dokázaly překonat ještě rychleji. Můžete vytvořit další rekord?

Na tomto snímku je skupina lidí, kteří uklízejí jednu z největších přírodních atrakcí v oblasti. Všude kolem jsou různé druhy odpadků, ale také celkem 12 malých zvířat ukrytých v různých částech obrázku. Jste připraveni dokázat, že jste nadaný člověk?

Máte výjimečnou vizi?

Time out! Hodiny jsou již na nule. Můžete to zkusit znovu, ale nezapomeňte, že už nebudete patřit do jedinečné a vybrané skupiny výjimečných intelektuálů, kterým se to podařilo napoprvé. Nejste si jisti svými odpověďmi? Uvolněte se! Každou z nich vám ukážeme zde.

Jak jsme vám již řekli, některá zvířata byla viditelnější než jiná. Zatímco některé z nich jsou na ilustraci vidět v plné siluetě, jiné jsou siluetami vytvořenými v rámci jiných prvků. Potvrďte své výsledky pomocí vyřešeného snímku.

 

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.