Home » IQ test: Otestujte své dedukční schopnosti a najděte kód za méně než 50 sekund!

IQ test: Otestujte své dedukční schopnosti a najděte kód za méně než 50 sekund!

Dnes budeme řešit IQ test, který spočívá v nalezení kódu 3 čísel. Na obrázku jsme vám ukázali 5 kombinací čísel, ale žádná z nich není správná. Abyste kód našli, musíte se podívat na nápovědu u každé kombinace.

Logické a logické testy jsou velmi oblíbené, protože mohou být podnětnou výzvou pro hráče, kteří hledají zábavu a náročnou zábavu.

Tyto testy jsou oblíbené zejména na sociálních sítích, kde se miliony lidí denně snaží vyřešit složité hádanky a výzvy.

Pokud si myslíte, že jste v tomto typu výzev machři, pak je to ideální příležitost vyzkoušet si svůj um a ukázat svou inteligenci!

© Pleon-impact

 

Pravidla, která je třeba dodržovat při řešení výzvy

Abyste v této soutěži uspěli, musíte se pozorovat a soustředit. Třímístný kód se skládá z čísel 09. Po každé kombinaci 3 čísel se umístí barevné tečky.

  • Černá tečka znamená, že jedno z čísel chybí.
  • Žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není ve správném poli.
  • zelená tečka znamená, že jedno z čísel je v pravém poli.

Sledováním těchto teček zjistíte správný třímístný kód. Tento úkol je obtížný, jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku.

Tento úkol vyžaduje soustředění a pozornou mysl, abyste našli správnou kombinaci čísel pozorováním barevných bodů.

Vezměte prosím na vědomí! Barevné tečky nejsou seřazeny a na nalezení kódu a splnění tohoto úkolu máte pouze 50 sekund.

Při řešení hádanek je nutné používat logické myšlení. Řešení hádanek a logických problémů vás naučí myslet strukturovaněji a rozhodovat se na základě argumentace.

To vám pomůže lépe pochopit různé stránky věci a rychleji najít řešení. Když si procvičujete logiku, posilujete svou schopnost rozhodovat se na základě argumentů a faktů.

Abyste mohli najít vhodné řešení, musíte být schopni pochopit základní strukturu problému. Tréninkem logického myšlení budete schopni lépe porozumět různým aspektům světa a rychleji najít řešení.

Kromě toho může zlepšit vaši schopnost učit se a uchovávat informace, což může být velmi užitečné při řešení hádanek a hledání správného kódu.

Další informace o řešení získáte kliknutím na tlačítko „Další“ níže.

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.