Home » IQ test: Podívejte se pozorně na tento obrázek a najděte 3 rozdíly.

IQ test: Podívejte se pozorně na tento obrázek a najděte 3 rozdíly.

Obsah

Test osobnosti je zajímavý tím, že nám umožňuje poznat osobnostní rysy, které nám umožňují lépe reagovat na určité situace, například na nebezpečí. Pro dosažení cíle je však důležitá vizuální a mentální obratnost. Při řešení tohoto obrázkového úkolu, který vám umožní rozeznat 3 rozdíly mezi těmito dvěma fotografiemi dětí hrajících si s míči, musíte zapracovat na svých pozorovacích schopnostech, usilovně se soustředit a nenechat se rozptylovat.

© Pleon-impact

3 rozdíly, které je třeba najít

Na obrázku je matka se dvěma dětmi, které si hrají na pláži. Po 15 sekundách musíte najít 3 rozdíly. Prvním rozdílem je barva míče, který matka hází. Druhým rozdílem je chlapcův límec, díky němuž není vidět jeho krk. Konečně třetí rozdíl je na ruce matky. Pro nalezení tří rozdílů je důležité sledovat detaily jednotlivých obrázků.

© Pleon-impact

Jedná se o zábavnou duševní činnost, která vám umožní procvičit si mozek a otestovat své schopnosti při dobrém soustředění. V závislosti na pečlivém pozorovateli se najdou tací, kteří najdou správné odpovědi rychle, za méně než 15 sekund. Někteří neuvidí všechny správné odpovědi a jiným bude trvat o něco déle, než je identifikují.

Dobrý pozorovatel

Pokud jste rychle našli tři rozdíly, máte hbitou mysl a jste schopni vidět rozdíly bez ohledu na to, jak jsou malé. Jste typ člověka, který bere osobní rozvoj vážně. Neustále hledáte způsoby, jak zlepšit sebe a věci, abyste dosáhli svých cílů. Pokud jste naopak tyto tři rozdíly nenašli, je důležité na nich pracovat a zaměřit se na koncentraci.

Jaké jsou výhody?

Pozorovací test vám umožní zhodnotit nejen vaše pozorovací schopnosti, ale také vaši inteligenci. Vizuální test totiž hodnotí vaši úroveň a to, jak dobře umíte najít odpověď. Rozdíl oproti ostatním testům je v tom, že tento test je zábavný i zábavný. Čas od času je důležité používat mozek k získání správných reflexů. 15 sekund na zjištění 3 rozdílů dává 5 sekund na každý rozdíl. Čím rychleji je mozek naučen reagovat, tím rychleji najde rozdíly, i když jsou malé. Při zvyšování úrovně a hraní náročnějších pozorovacích úkolů nebudete mít problém najít několik rozdílů v rekordním čase.

 

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.