Home » IQ test: Vyřešte tento matematický hlavolam za méně než 30 sekund a stimulujte svůj mozek.

IQ test: Vyřešte tento matematický hlavolam za méně než 30 sekund a stimulujte svůj mozek.

Obsah

Potřebuje váš mozek stimulaci? Nemáte moc času? Máte rádi výzvy? Pak je pro vás tato matematická hádanka jako stvořená.

Doporučujeme vám, abyste si s tímto hlavolamem optimalizovali čas během několika minut. Věřte nám, že není nad malou výzvu, která vás motivuje a uvolní. Dopřejte si pár minut na vytržení z každodenní rutiny. Jste připraveni? Nyní je čas začít.

Co po vás chceme, abyste udělali!

U této hádanky vám bude předložen obrázek. Na tomto obrázku bude posloupnost rovnic.

© Pleon-impact

Každá rovnice však bude tvořena čísly a geometrickými tvary. Budete tedy mít součet čísel 5 a 10, jehož výsledkem bude součet trojúhelníku a čísla 7.

Součet čtverce a trojúhelníku pak dá součet čísel 3 a 9. A nakonec odečtením čtverce od kruhu vznikne odečtení čísla 10 od trojúhelníku. Vaším úkolem je najít výsledek sčítání těchto tří geometrických útvarů.

Jaké jsou výhody tohoto druhu hádanky?

Především tento druh výzvy umožní procvičit mozek, ale zábavnou formou a bez jakéhokoli tlaku. V důsledku toho hlavolamy pomohou snížit hladinu stresu a bojovat proti ztrátě paměti, protože poskytují pozitivní stimulaci mozku, aniž by ho unavovaly.

Hádanky také pomohou zlepšit kognitivní schopnosti, zejména uvažování, logiku, pozorovací a analytické schopnosti. Hádanky jsou dobrým způsobem, jak si procvičit.

Kliknutím na „další“ níže zobrazíte řešení

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.