Home » IQ test: Zvládnete vyřešit tento matematický test za 20 sekund?

IQ test: Zvládnete vyřešit tento matematický test za 20 sekund?

Dnešní matematická úloha vyžaduje, abyste využili své schopnosti logického uvažování a dedukce.
Budete také potřebovat důvtip, abyste hádanku vyřešili přibližně za 20 sekund.
Usilovně se soustřeďte a vyzkoušejte si v tomto testu své logické a matematické dovednosti při řešení problémů. Dejte si pozor! Tento úkol obsahuje past, dokážete ji najít?

Prezentace testu IQ

Dnešní úkol je matematická hádanka znázorněná třemi komponenty: listem, dubovým žaludem a jablkem. Vaším úkolem je najít výsledek poslední operace.

© Pleon-impact

Chcete-li testem projít, stačí se podívat na obrázek a podívat se na výsledky prvních tří operací. Na nalezení správného řešení máte méně než 20 sekund.

Ujistěte se, že se nacházíte na místě, kde není žádný rozruch nebo rušivé elementy, které by vám mohly překážet.

Jste připraveni na dnešní úkol? Vezměte si stopky a napněte své soustředění na maximum.
Ke hře můžete přizvat další lidi, aby byla hra o něco zábavnější a zajímavější. Je to příležitost uspořádat malou soutěž o to, kdo má nejlepší mentální kapacitu.

Pro zobrazení řešení klikněte na „další“ níže

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.