Home » Matematický úkol: otestujte své IQ a zkuste tuto rovnici vyrovnat do 50 sekund. Pro splnění úkolu je třeba přesunout 2 zápalky!

Matematický úkol: otestujte své IQ a zkuste tuto rovnici vyrovnat do 50 sekund. Pro splnění úkolu je třeba přesunout 2 zápalky!

Obsah

Svět je plný záhad a výzev, které nás vybízejí k tomu, abychom při jejich řešení využili své myšlenkové schopnosti. Je známo, že inteligenční testy a hádanky stimulují náš mozek a pomáhají nám rozvíjet naše kognitivní schopnosti.

Tato cvičení jsou oblíbená zejména na sociálních sítích, kde často slouží k pobavení a povzbuzení k účasti.

Dnes se budeme zabývat velmi zvláštním hlavolamem, který bude stimulovat váš mozek. Výchozí rovnice zní: 9-2=3. Tato rovnice je však chybná a úkolem je tuto chybu vyřešit za méně než 50 sekund. Jste na tuto výzvu připraveni? Pak se do toho pusťte!

© Pleon-impact

 

Test IQ dne: Řešení zápalkové rovnice

Dnes pro vás máme hádanku na procvičení řešení rovnic.

Abyste v úkolu uspěli, budete muset pozorně sledovat a soustředit se. Při řešení této hádanky budete muset přemýšlet mimo rámec!

Váš úkol: vyřešit rovnici dnešní výzvy přesunutím pouze 2 zápalek. K vyřešení situace nelze použít více zápalek. Tak co, jste připraveni na tuto výzvu?

Hádanky jsou skvělým způsobem, jak stimulovat mysl a kreativitu. Abyste v hádance uspěli, musíte věnovat čas pečlivému pozorování jednotlivých dílků a soustředit se na nápovědy.

Vyžaduje to velké soustředění a pečlivé pozorování. Musíme si také uvědomit, že obtížnost není výmluvou pro neúspěch. Vytrvalostí a zkoušením různých technik můžeme úkol snadno splnit.

Řešení IQ testu!

Stáli jste někdy před výzvou a snažili se vyřešit hádanku nebo rébus? Zdá se, že tato výzva je velmi populární na sociálních sítích, jako je Facebook a Instagram.

Předkládáme vám toto řešení, abyste se z ní mohli dostat a jít dál. Umístili jsme obrázek, který vám usnadní pochopení a poučí vás.

Řešení je 6-3=3.

© Pleon-impact

 

Gratulujeme těm, kteří našli odpověď za méně než 50 sekund! Tak už nečekejte a zkuste vyřešit další úkoly! Jsme si jisti, že uspějete!

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.