Home » Následujících 5 dní bude pro tato znamení zvěrokruhu obtížných: budou zklamaná.

Následujících 5 dní bude pro tato znamení zvěrokruhu obtížných: budou zklamaná.

Hvězdy předpovídají obtížné dny až do 12. března. Pozor! Na některá z dvanácti znamení zvěrokruhu číhá bouře negativních hvězd a je pravděpodobné, že je bude provázet smůla. Pokud patříte mezi ně, buďte velmi opatrní a připravte se na zkoušky, které vás čekají. Vysvětlení!

Která tři znamení zvěrokruhu čeká do 12. března 2023 náročné období?

Záře úplňku v Panně 7. března 2023 odhaluje naše temné i světlé stránky a někdy vyvolává nutkání prozkoumat pocity ukryté hluboko v naší duši! Tlak, který pociťujeme v každodenním životě, se může zdát nepřekonatelný mezi prací, rodinou, společenskými vztahy a osobními aspiracemi. Pro některé je to čas dobrých zpráv, pro jiné však může být i časem zklamání. Pokud se tedy chcete vyhnout komplikacím, bylo by velmi moudré zůstat ve střehu a držet se dál od jakéhokoli zdroje potíží, přinejmenším do 12. března!

Blíženci

S příchodem úplňku ve znamení Panny byste mohli pocítit negativní vlivy, které o sobě dávají neodbytně vědět. Planetární energie tohoto okamžiku v vás pravděpodobně vyvolají pocity hněvu a zklamání. Milí Blíženci, přinejmenším do 12. března se pravděpodobně budete cítit neklidní a sklíčení. A proč tomu tak je? Problémy v zaměstnání nebo ve vztahu by vás mohly přimět vidět všelijak. Pokud jste se narodili v souhvězdí Blíženců, připravte se psychicky na to, že budete čelit obtížím a překážkám, zejména v osobním a profesním životě. Váš partner se může cítit zanedbávaný a frustrovaný, pokud se mu podaří zaznamenat vaši nepřítomnost! Během tohoto týdne vám hvězdy radí, abyste byli opatrní a vyvarovali se lhaní nebo prozrazování tajemství, která by mohla podkopat základy vašeho vztahu. Pokud jste odhodláni učinit odhalení, ještě chvíli počkejte! Pokud jde o finanční záležitosti, je pravděpodobné, že budete čelit nečekaným výdajům. Bohužel se díky těmto neuváženým nákupům pravděpodobně dostanete do červených čísel. V podstatě pro vás není příliš příznivá doba, a to ani po finanční stránce. Snažte se proto co nejvíce šetřit, abyste se nezadlužili!

Panna

Tento týden pro vás, rodilé Panny, slibuje poněkud komplikovaný průběh. Mohli byste být konfrontováni s poměrně choulostivými situacemi, kdy žárlivost vystřídá racionalitu. Proto vám astrologové radí, abyste nedůvěřovali svým přátelům, zejména těm, kteří jsou blízcí vašemu partnerovi. Jedná se o zradu lásky nebo přátelství? Dejte si pozor! Váš osud si s vámi hodlá pohrávat… V každém případě bude tento týden dosti rozbouřený do té míry, že bude vyžadovat, abyste projevili hodně síly a trpělivosti. Dávejte si pozor na mnoho signálů od planet, které vás budou nabádat, abyste se nesnažili napravit něco, co je rozbité. Mohlo by to být pro vaše vlastní dobro? Věnujte tedy čas tomu, abyste si vše promysleli a zpochybnili své znepokojivé myšlenky. Nemějte však takové obavy, protože hvězdy vám od dubna slibují pomstu a znovuzrození. Novoluní v Beranu od 1. dubna by pro vás totiž mohlo připravit velmi příjemná překvapení. Do té doby byste měli vědět, že je zcela normální, že máte potíže s ovládáním svých emocí. Přesto nezapomínejte, že komunikace by vám mohla ušetřit spoustu problémů.

Štír

Milí narození Štíři, je možné, že v nadcházejících dnech budete procházet poněkud choulostivým obdobím! Při řešení komplikovaných situací s vašimi blízkými se totiž můžete cítit osamělí a opuštění. Tento pocit stresu a úzkosti je způsoben tím, že jste v poslední době lhali nebo něco zatajovali. Vaše osobní situace není právě nejlepší, ale neztrácejte naději, hvězdy vám radí, abyste byli upřímní, omluvili se a pokusili se věci napravit racionálnějším způsobem. Přestože by vás tato smůla mohla ještě nějakou dobu pronásledovat, je důležité zůstat silní a vytrvat, protože novoluní v Beranu 1. dubna předznamenává znovuzrození téměř ve všech aspektech vašeho života. Příslušníci vodního živlu, udělejte si čas na to, abyste se znovu soustředili a zamysleli se nad tím, čeho chcete ve svém životě skutečně dosáhnout, a buďte připraveni postavit se výzvám, bude-li to nutné! Mějte na paměti, že vás čekají lepší dny a že toto obtížné období nebude trvat věčně.

 

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.