Home » Pozorovací test: Prokažte své pozorovací schopnosti nalezením 3 rozdílů za méně než 20 sekund.

Pozorovací test: Prokažte své pozorovací schopnosti nalezením 3 rozdílů za méně než 20 sekund.

Potřebujete dokázat, že jste pečlivý člověk? Tento pozorovací test nejlépe prokáže, že nejste nepořádný nebo nedbalý člověk. Když prokážete, že jste dobrý pozorovatel, dokazujete, že jste pozorní, metodičtí a pečliví. Tak na co ještě čekáte, abyste mohli přijmout tuto pozorovací výzvu?

Vizuální test: „Jaké jsou 3 rozdíly na obrázku dívky?

Pečlivý člověk se vyznačuje schopností věnovat pozornost drobnostem a každému detailu. K dosažení svých cílů také umí využít své analytické schopnosti a rozlišovací schopnosti. Pomocí dnešního zrakového testu můžete odhalit zdatnost svého mozku a výkonnost svého zraku. Je to na vás!

Abyste mohli provést tento pozorovací test, musíte pozorně sledovat dvě téměř identické fotografie dívky, která se sprchuje. Ve skutečnosti jsou mezi těmito dvěma obrázky tři rozdíly. Je na vás, abyste je našli, ale pozor, musíte to udělat dříve, než vyprší čas. Máte 20 sekund!

© Pleon-impact

IQ test: odpovědi

Uplynulo těch 20 sekund? Pak je čas zkontrolovat odpovědi. Myslíte si, že jste našli správné rozdíly, nebo ne? Chcete-li to zjistit, podívejte se na řešení níže.

Řešení

Na tomto obrázku dívka pravděpodobně právě vylezla z vany a nyní si upravuje obličej, aby dokončila svou hygienickou rutinu.

© Pleon-impact

První rozdíl, kterého jste si všimli, je na její hlavě: velikost kruhu, který tvoří mašli na čelence. Druhým rozdílem je velikost stuhy na ručníku. Posledním rozdílem, kterého jste si na fotografii mohli všimnout, je umístění mýdlové skvrny vlevo.

Tyto tři rozdíly byly pro génie a puntičkáře snadno identifikovatelné. Jste jedním z nich? Pokud jste tyto 3 rozdíly našli ještě před uplynutím 20 sekund, znamená to, že je opravdu najdete! Pokud chcete znovu vyzkoušet své schopnosti, udělejte si více takových vizuálních testů!

Naopak neúspěch v tomto pozorovacím testu bohužel znamená, že váš mozek a zraková ostrost nejsou dostatečně stimulovány a že nejste dostatečně pečliví.

Chcete-li zlepšit své dovednosti, navštivte naše stránky s různými typy testů postřehu a IQ. Pravidelným tréninkem se rozvíjí vaše pečlivost!

 

 

 

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.