Home » Štěstí, dobrá karma a příjemná setkání: toto hvězdné znamení je v roce 2023 opravdu nejšťastnějším znamením zvěrokruhu!

Štěstí, dobrá karma a příjemná setkání: toto hvězdné znamení je v roce 2023 opravdu nejšťastnějším znamením zvěrokruhu!

Naštěstí se kolo otáčí! Hvězdy se v roce 2023 postarají o několik znamení zvěrokruhu. Která znamení budou mít největší štěstí na finance? Kdo najde lásku? Zjistěte všechny odpovědi právě teď!

Rak: rok plný světlých bodů!

Citliví Raci (22. června – 22. července) se mohou radovat! Rok 2023 je totiž umístěn ve znamení baraka! V lásce stejně jako v práci vás nic nezastaví a několik projektů konečně spatří světlo světa! Hvězdy si vás hýčkají, aby vás vedly při rozhodování. Už není čas na pochybnosti! Prosazujte se ve svém srdci i v práci! Pokud jste snad v roce 2022 trpěli útlumem, nový rok je tu od toho, aby s vámi tuto negativní náladu smetl a vy jste si mohli užívat tolik potřebnou fyzickou i duševní pohodu!

Býk: Vaše bankovní konto se rozrůstá!

 

Osoby narozené v Býku (20. května – 20. dubna) by si měly užívat skvělé období finanční prosperity! Na pořadu dne jsou impozantnější dárky než obvykle v podobě peněz! Jupiter je v tomto novém roce vaším nejlepším spojencem, který vás podpoří v oblasti financí. Ať už se rozhodnete pořídit si SUV svých snů, nebo zrekonstruovat byt s terasou, je čas na zasloužené nákupy! Vaše projekty konečně dojdou naplnění a hvězdy vám pomohou těžit z úrody, kterou jste zaseli v předchozích letech!

Blíženci: zrození pohádky!

 

Láska by se měla pro rodilé Blížence (21. 5. – 21. 6.) vznášet ve vzduchu! Rok 2023 ohlašuje začátek kvetoucího románku. Věrný Blíženec může děkovat Venuši, která ho podporuje zejména od 11. dubna do 7. května. To je ten správný čas vyrazit z domu, seznámit se s lidmi a přijmout nějaké to rande! Štěstí se na vás usměje a bude vás provázet při zrodu románku hodného romantické komedie! Jako pár je čas na změnu! Pokud se vám nic nedaří, je možná na čase se od partnera odloučit a pokračovat v hledání prince na bílém koni. Pokud je však mezi vámi vše v pořádku, je tento rok ideální pro plánování dlouho očekávané svatby…

Jaká jsou nejšťastnější znamení v roce 2023?

Obecněji řečeno, rok 2023 by měl být pro mnoho šťastných znamení zvěrokruhu rokem výnosným. Dynamický Lev (23. července – 22. srpna) by si měl užívat naplňujícího milostného života a bohatství nových setkání. Sportovního Berana (21. března – 19. dubna) v tomto novém roce, který pro něj znamená konkretizaci četných projektů, nic nezastaví. Myslete ve velkém!

Každé ráno objevte svůj horoskop dne, který sestavili naši odborníci.

 

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.