Home » Velký horoskop na prosinec: Býci překvapeni nedostatkem financí, Lvi usilující o povýšení.

Velký horoskop na prosinec: Býci překvapeni nedostatkem financí, Lvi usilující o povýšení.

Prosinec je měsícem pohody, ale také vánočního šílenství. Bude to radostné období ve společnosti i v rodině, ale pro většinu znamení zvěrokruhu se neobejde bez komplikací.
V tomto posledním měsíci roku se většina znamení bude předhánět v dárcích na vlastní náklady, což je případ Býka a Štíra. Jiní, stejně jako Lev, se raději zaměří na svou profesní kariéru a doufají, že nový rok začnou v co nejlepších podmínkách. Mnozí z nich se budou muset naučit zpomalit, aby se během svátků neocitli v přetížení nebo přeplněnosti. V této poslední měsíční předpovědi roku 2022 se tedy podívejte, jak se vám bude dařit v milostných, finančních nebo profesních záležitostech.

Beran

Letošní prosinec bude měsícem zjevení. Dlouho jste po ní toužili, a když ji konečně dostanete, nedokážete si jí sami vážit. Nemůžete si pomoct, ale využijete ji výhradně ve prospěch svých blízkých. V záchvatu dobročinnosti jste pro získání této věci obětovali vše, někdy i na úkor sebe.
Nyní je čas uvědomit si, že i na vás záleží a že máte právo myslet na sebe. Je čas zjistit, co by se vám mohlo líbit, a udělat si radost.

Taurus

Dávejte si pozor na své finance. Během vánočního shonu byste se mohli dostat do velkého finančního deficitu, který by vás mohl přivést na pokraj sil. Z čiré ješitnosti se nutíte kupovat drahé dárky pro všechny, abyste se tím mohli chlubit.
Ale k čemu to je, když nakonec směřujete k bankrotu a vlastnímu zániku? Není lepší se omezit, abyste si zachovali svou finanční situaci? Buďte umírnění a pokorní. Zjistěte, jak určit své priority a čemu se tento měsíc vyhnout.

Gemini

Tento rok zakončíte s proměnlivou náladou. Jako dokonalý šílenec budete přecházet z jednoho stavu do druhého bez zjevného důvodu.
Většinu tohoto měsíce také strávíte na sociálních sítích, abyste si vyčistili hlavu. Dobře však víte, že takto štěstí v životě nenajdete. Ukončete letošní rok v dobré náladě a užijte si Vánoce bez telefonu.

Rakovina

Jako každý rok jsou pro vás Vánoce velmi stresujícím obdobím. Nesnášíte shánění dárků a přípravy na oslavy. Když už vás to tak unavuje, proč to letos neudělat jinak? Můžete to například udělat jednoduše a přátelsky: „popíjet“ sklenku svařeného vína a cpát se sladkostmi. Není nic špatného na tom, když se na začátku adventu trochu „flákáte“, a přesto si svátky užijete.

Leo

Zatímco většina lidí již na začátku měsíce zpomaluje, u vás tomu tak není. Ostatní se chystají oslavit Vánoce se svými rodinami, zatímco vy jste jediní, kdo myslí na práci a dělá si starosti.
Možná proto, že doufáte v pěkné povýšení, abyste rok zakončili na vysoké noze a především abyste rok 2023 začali v co nejlepších profesních podmínkách? Jděte do toho a neváhejte, protože máte pravdu, když se soustředíte na sebe!

Panna

Nyní je čas na to, abyste si s partnerem otevřeně promluvili o vašich financích. Neodkládejte vše na příští rok, ale dořešte podrobnosti ještě před koncem roku. Předejdete tak zbytečnému protahování hádek a především zametání stop. Tato iniciativa vám zajistí klid a umožní vám prožít veselé Vánoce. Při vysvětlování neponechávejte nic náhodě, abyste vše jednou provždy vyřešili a mohli jít dál.

Bilance

Chcete si užívat, ale zdá se, že vaše tělo nestíhá. Zdá se, že vám vypadávají oči z důlků, když plánujete lovit dárky a péct vánoční cukroví. Nepřeceňujte se. Přemýšlejte o tom, co můžete udělat a kde musíte zpomalit. Uvědomte si své limity a respektujte je. V opačném případě riskujete vyhoření. Místo bezcílného pobíhání se raději zamyslete nad tím, co byste chtěli v prosinci dělat a co by vás mohlo překvapit.

Štír

V práci vás nic nevyvede z rovnováhy. Všechny úkoly zvládáte svižně, pevně a příkladně. Na druhou stranu, pokud jde o vánoční dárky, buďte méně tvrdohlaví a nároční. Nemusíte kupovat drahé dárky pro ostatní a pak se starat o to, co zbyde na vás. Nemusíte se nutit a investovat tolik na úkor svých potřeb, financí a sebe sama.

Střelec

Letošní prosinec je posledním měsícem, kdy se budete muset smířit se vším, co vás čeká před velkou změnou, o které vám hvězdy již několik týdnů vyprávějí. Poslední řádek roku 2022 bude zcela jistě zásadním zlomem ve vašem životě. To, o čem jste vždy snili, je na dosah, takže se nevzdávejte a nezoufejte. Pokud chcete potěšit své blízké, najděte pro Vánoce tu správnou inspiraci.

Kozoroh

Nic se ve vašem životě nezmění, pokud se budete neustále dostávat do situací, ve kterých nechcete být. Nic vás k tomu nenutí. Pokud chcete změnu, vězte, že neexistuje nic, co byste nezvládli. Nebojte se delegovat úkoly, pokud to situace vyžaduje, nebo požádat někoho jiného o radu. To vám usnadní a zefektivní práci.

Vodnář

I když teploměr zmodrá, vaše vztahy budou v prosinci teplé a přátelské. Poslední úsek roku 2022 prožijete v radosti a v dobré náladě.
Na druhou stranu lze očekávat menší otřesy na profesionální úrovni. Některé věci nepůjdou podle vašich představ. Zvrat událostí vás však nakonec překvapí. I když vás tato situace bude stresovat, rozhodně byste si měli užít ducha Vánoc s jejich svátky a veselím. Pokud je to nutné, neváhejte požádat o radu své blízké, pokud máte nějaké obavy.

Ryby

Tento měsíc si musíte dávat pozor na svůj přístup ve vztazích, a to jak osobních, tak pracovních. V práci by vás nevhodné chování mohlo přijít draho, dokonce i na místo. Pokud vás někdo provokuje, zachovejte chladnou hlavu, i když to zajde příliš daleko. Buďte si plně vědomi svých činů a v tomto posledním měsíci roku vše dobře dopadne.

 

 

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.