Home » Vizuální test: Na tomto obrázku se skrývají 4 různé tužky. Najděte je do 25 sekund!

Vizuální test: Na tomto obrázku se skrývají 4 různé tužky. Najděte je do 25 sekund!

Obsah

V dnešním testu jsou 4 tužky jiné než ostatní, musíte je najít. Věděli jste, kolik tužek se ročně prodá? Odpověď je 15 miliard. Když víme, že z jednoho stromu se vyrobí 50 000 až 70 000 tužek, znamená to, že se zničí téměř 300 000 stromů. Číslo, které může být alarmující! Soustřeďme se však na hru!

Kde jsou tužky ukryty?

Tato hádanka je zkouškou vašeho mozku. Pravidlo není složité: stačí najít 4 tužky, které se liší od ostatních. Může ji tedy luštit každý, děti i dospělí. Abyste v této hře uspěli, musíte využít své vizuální schopnosti. Pozornost a soustředění jsou pro tuto výzvu nezbytné.

© Pleon-impact

 

Pozorně si prohlédněte každou tužku a analyzujte i ty nejmenší detaily. Vyzkoušíte si svůj smysl pro detail, protože rozdíly mohou být nepatrné. Při hledání buďte trpěliví a metodičtí. Pokud budete pozorní a soustředění, můžete tento úkol snadno splnit. Jste připraveni podrobit svou mysl zkoušce?

Jak najít 4 různé tužky?

Chcete-li v této hře uspět, musíte být metodičtí a pečliví. Najít 4 tužky mezi ostatními není tak těžké, pokud budete postupovat organizovaně. Zde je několik tipů: Procházejte tužky jednu po druhé a pečlivě je mezi sebou porovnávejte.

Podívejte se na každou tužku jako na celek a věnujte pozornost tvaru, barvě, struktuře a dalším možným detailům. Rozdíl, který hledáte, může být v jednom z těchto rysů.

Nespěchejte a buďte při hledání důkladní. Každou tužku je třeba pečlivě prozkoumat. Nezapomeňte však, že na splnění tohoto úkolu máte pouze 25 sekund. Zachovejte klid, soustřeďte se a důvěřujte svým pozorovacím schopnostem. Zvládnete to snadno!

Řešení

Pokud se vám podařilo najít všechny 4 tužky, gratulujeme vám! S metodickým přístupem a dobrou analýzou je tato hra snadnou výzvou. Pokud se vám to nepodařilo, nezoufejte, neznamená to, že jste špatní.

Jen potřebujete více pravidelného tréninku. Můžete se přihlásit k odběru této stránky a užívat si mnoho hádanek a testů, které nabízí. Pomůže vám to zlepšit vaše pozorovací schopnosti a pozornost. Pro ty z vás, kteří tužky neviděli, máme obrázek řešení.

© Pleon-impact

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.