Home » Vizuální test: najděte 4 zvířata ukrytá v tomto stromě

Vizuální test: najděte 4 zvířata ukrytá v tomto stromě

Jako obvykle jsme pro vás připravili novou vizuální výzvu, která prověří vaši soustředěnost a v níž musíte najít čtyři různá zvířata. Na první pohled je tu jen jeden strom s větvemi po celém obvodu, ale pokud je chcete najít všechny, budete muset být velmi kreativní. Vyzýváme vás, abyste to zvládli za 20 sekund. Pokud se cítíte připraveni, můžete pokračovat dolů a prohlédnout si celý obrázek.

Najděte všechna 4 zvířata do 20 sekund!

Vizuální úkoly mohou být trochu složitější, než se zdá, takže vám napovím: zvířata, která se tvoří s větvemi, jsou: kotě, žirafa, koza a prase. Pokud se vzdáte, můžete jít stále dolů, abyste se dočkali správné odpovědi.

Řešení: Kde byla ta čtyři zvířata?

Mnohokrát se nám může stát, že nás při řešení vizuální výzvy zmatou čísla, která vypadají stejně, ale nejsou tím, co hledáme. Odpovědi zněly: na levé straně kmene je vidět kočka na žirafě, která zabírá velkou část, zatímco na druhé straně jsme viděli kozu na praseti.

To je pro dnešek vše, ale můžete si vyzkoušet některé z vizuálních výzev, které pro vás máme, pravděpodobně se vám budou líbit. Podělte se o ně s přáteli a zjistěte, kdo je nejvíce soustředěný a pohotový.

 

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.