Home » Vizuální test: Najděte mezi příbory a nádobím neopakovaný předmět.

Vizuální test: Najděte mezi příbory a nádobím neopakovaný předmět.

Pokud projdete následujícím testem, prokážete, že máte vysoký pozorovací smysl!

Jste fanouškem nejrůznějších vizuálních a psychologických testů? Pokud ano, máme pro vás dnes vizuální výzvu, která prověří především vaše intelektuální schopnosti, ale také vás pobaví. Tento pozorovací test vám pomůže zlepšit pozornost a ostrost vidění.

Vizuální test: „Který z příborů nemá partnera?

Pokud jsou testy IQ vynikajícím způsobem testování vašich intelektuálních schopností, pak mohou odhalit vaše silné a slabé stránky. Jste připraveni poznat svou úroveň? Zde jsou pokyny k dnešnímu testu.

Na následujícím obrázku je kuchyňský dřez s příbory. Všechny tyto předměty, které se mají prát, se opakují až na jeden!

Vaším úkolem je do 20 sekund určit, který z těchto příborů nemá na fotografii duplikát. Zvládnete to? Dokažte to hned!

Test osobnosti: řešení testu

Pokud se vám nepodařilo najít jedinečný příbor před uplynutím 20 sekund, je čas odhalit správnou odpověď. Pokud máte odpověď, pojďme se podívat, zda máte správnou odpověď!

Než vám prozradíme řešení tohoto vizuálního testu, pokud chcete dostat druhou šanci, dáme vám ještě 15 sekund s následující nápovědou, abyste si mohli obrázek pozorně prohlédnout.

Na této sadě příborů je vidět, že ne všichni používali k jídlu stejné věci. Proto to osamělé prostírání!

I přes tuto nápovědu jste stále nenašli odpověď, takže zde je odpověď na test:

Řešení:
Předmětem, který se v tomto kuchyňském dřezu neopakoval, byl ve skutečnosti stolní nůž na samém dně.

Gratulujeme, pokud jste našli správnou odpověď. Máte vysoký smysl pro pozorování a detail. Naopak, pokud se vám to nepodařilo, musíte ještě zlepšit své soustředění a pozorovací schopnosti. K tomu můžete na našich stránkách najít další vizuálně-psychologické testy k procvičení. Než začnete trénovat soustředění pod časovým tlakem, začněte s těmi, které nemají časový limit, abyste si zlepšili ostrost vidění.

 

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.