Home » Vizuální výzva: najít Santovu ponožku a čepici v rekordním čase

Vizuální výzva: najít Santovu ponožku a čepici v rekordním čase

Máme před sebou novou vizuální výzvu, ve které začneme rozehřívat vánoční atmosféru výzvou, která nás již naplno vtáhne do tolik oblíbených svátků.

Máte obrázek, na kterém musíte najít ne jeden, ale dva předměty: vánoční punčochu a santovskou čepici. Vyzýváme vás, abyste to zvládli za méně než 20 sekund, což zvládnou jen ti nejšikovnější. Až budete mít brýle a vše bude připraveno, sjeďte dolů a prohlédněte si celý obrázek. Nezapomeňte nastavit časovač.

Najděte Santovu ponožku a čepici za méně než 20 sekund

Tato vizuální výzva dvou prvků může být trochu komplikovaná, proto vám dáme malou nápovědu, která vám pomůže: ponožka má hladký materiál a klobouk je drsný.

Doufáme, že vám to pomůže, a teď si dejte dalších 15 sekund, případně pokračujte v posouvání dolů, abyste našli správnou odpověď, a pokud jste je neviděli, budete vědět, kde byly.

Řešení: Kde jsou na obrázku Santovy ponožky a čepice?

Gratulujeme těm, kterým se to podařilo. Ponožka byla velmi blízko středu, téměř v horní části obrázku, přesněji nad kloboukem nad jedním z tučňáků; klobouk byl naopak velmi blízko něčemu, co vypadá jako zelený čarodějnický klobouk v pravém dolním sektoru.

 

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.