Home » Vizuální výzva: otestujte svou zrakovou ostrost a zjistěte, kolik zvířat je na obrázku.

Vizuální výzva: otestujte svou zrakovou ostrost a zjistěte, kolik zvířat je na obrázku.

Obsah

Pokud potřebujete procvičit své zrakové schopnosti pomocí této vizuální výzvy, můžete ukázat, jak máte trénované oči a že dokážete najít zvířata ukrytá na tomto obrázku.

Jako obvykle se s vámi v hardmade podělíme o novou vizuální výzvu, stejně jako jste dokázali vyřešit, kde se mezi žlutým ovocem skrývá banán, tentokrát musíte za pouhých 30 sekund zjistit, kolik zvířat je na obrázku.

Vizuální výzva: kolik je tam zvířat?

Pokud uplynulo 30 sekund a vy nemůžete najít všechna zvířata ukrytá na obrázku, dáme vám nápovědu: zkuste vidět každý z tvarů na obrázku zvlášť. S tímto vědomím věnujte dalších 15 sekund hledání prasete. Pokud ji nenajdete nebo si chcete odpověď zkontrolovat, necháme vám řešení hádanky níže.

Řešení vizuální výzvy :

Je tu dvanáct zvířat! Jsou mezi nimi kráva, leopard, kachna, žralok, veverka, tuleň, jelen a skunk. Líbila se vám tato výzva? Pokud je vaše odpověď kladná, podělte se o ni s rodinou a přáteli, aby se tuto středu také pobavili, a nezapomeňte, že máme více hádanek tohoto typu, abyste se mohli dobře pobavit.

 

Související příspěvek

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Harmade.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.